Movies
Ratings
368
VeteranRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.0
BestsellerRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5