Titles you rated
Self/lessRated ★ 4.5
Wild CardRated ★ 5.0
ControllerRated ★ 5.0
GamerRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 5.0
Safe HouseRated ★ 5.0
The Next Three DaysRated ★ 4.0
FlightRated ★ 4.0
The KingdomRated ★ 5.0
DaylightRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
Run All NightRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0