Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Maya, Give Me a TitleRated ★ 3.0
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 4.0
Allah is Not ObligedRated ★ 3.5- City of DeliveryRated ★ 2.5
The SquareRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0