Series
Ratings
107
The Silent Service: The Battle of Tokyo BayRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- Kanban NekoRated ★ 3.0
Gintama 2: The Exceedingly Strange Gintama-chanRated ★ 3.5
XIII: The ConspiracyRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5- Monty Python Best Bits (mostly)Rated ★ 3.5
- Monty Python's Personal BestRated ★ 3.5
TOKYO Airport -Air Traffic Service Department-Rated ★ 3.0- TOKYO CONTROL TOKYO AIR TRAFFIC CENTERRated ★ 2.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Moon LoversRated ★ 2.0
Voice season1Rated ★ 3.5
GalileoRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.5