Titles you rated
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Ranking of KingsRated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.0