Movies
Ratings
686
Blue HourRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.0
RougeRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Elisa & MarcelaRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
VideodromeRated ★ 2.5
SiratRated ★ 3.5
Song Sung BlueRated ★ 3.0
RiverRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5