Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5