Movies
Ratings
1415
SleepRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
The Electric StateRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 3.5
OccultRated ★ 3.5
SelmaRated ★ 3.5- The TheaterRated ★ 2.5
LonglegsRated ★ 2.5
V/H/S/94Rated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
TerrifierRated ★ 3.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0