Titles you rated
My Brilliant Friend Season 3Rated ★ 5.0
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 5.0
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 5.0
The Pursuit of LoveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
A Dance From AfarRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.0
The Outstanding WomanRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Tipping the VelvetRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0