Movies
Ratings
29
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 4.0
ChefRated ★ 1.5
Ghost in the ShellRated ★ 1.5
A Love Song for Bobby LongRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 1.0
News of the WorldRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Knuckleball!Rated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 0.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
CarsRated ★ 1.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5