Series
Ratings
197
New Life BeginsRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Legend of ShenLiRated ★ 1.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Demon Hunter's RomanceRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Guardians of the DafengRated ★ 3.0
Only for LoveRated ★ 1.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 1.5
Love Like the GalaxyRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0