Movies
Ratings
221
Notting HillRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5