Movies
Ratings
220
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 3.5