Movies
Ratings
233
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
OasisRated ★ 0.5