Movies
Ratings
670
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The TigerRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
A Distant PlaceRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Keroro Gunso the Super MovieRated ★ 2.5
Keroro Gunso the Super Movie 3: Keroro vs. Keroro Great Sky DuelRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5- Kenzo WorldRated ★ 3.0
First CowRated ★ 4.0