Movies
Ratings
276
Perfect BlueRated ★ 0.5
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Love Live! The School Idol MovieRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 4.0
CatsRated ★ 0.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0