Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Hail, Caesar!Rated ★ 1.5
Me Before YouRated ★ 1.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 1.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5