Movies
Ratings
248
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
NobodyRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0