Movies
Ratings
134
SoulRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Bad Boys for LifeRated ★ 0.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0