Titles you rated
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.0