Movies
Ratings
211
Project Hail MaryRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
SiratRated ★ 0.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
ElioRated ★ 5.0
In the AislesRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 1.0