Series
Ratings
49
Mercy for NoneRated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 1.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0