Series
Ratings
16
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 3.5
Salem's LotRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
PenanceRated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia RecordRated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5