Movies
Ratings
467
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 5.0