Series
Ratings
276
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Little WomenRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Queen MantisRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0