Series
Ratings
22
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0