Series
Ratings
163
YouRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0