Series
Ratings
34- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0