Series
Ratings
40
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Devil's JusticeRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0