Movies
Ratings
632
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.5- The InformantRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The Apartment with Two WomenRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5- A Thoughtful NightRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0