Movies
Ratings
126
ArrivalRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
First ManRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5