Movies
Ratings
100
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.5