Series
Ratings
15
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0