Titles you rated
AgencyRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
Bad BloodRated ★ 3.5
Bad BloodRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0