Series
Ratings
49
BarakamonRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 1.0
SpartacusRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
- DEATH NOTERated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
HannibalRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0