Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 1.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.0