Movies
Ratings
273
Assassin's CreedRated ★ 0.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
HannaRated ★ 1.0
Kong: Skull IslandRated ★ 1.0
Green LanternRated ★ 0.5
Justice LeagueRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
Never Back DownRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.0
A Good Day to Die HardRated ★ 2.5
Fast & FuriousRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 1.5
Suicide SquadRated ★ 3.0