Titles you rated
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0