Series
Ratings
58
Kids on the SlopeRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
더 인플루언서Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Money GameRated ★ 2.5
Button GameRated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Kakegurui TwinRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Welcome to Irabu's OfficeRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0