Movies
Ratings
121
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0