Movies
Ratings
39
Black SwanRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0
The VoicesRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
DancerRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 5.0