Movies
Ratings
355
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0