Movies
Ratings
106
Project Hail MaryRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
SproutRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 0.5
ChicagoRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
MotherRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 0.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 0.5
Love, RosieRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 4.0