Series
Ratings
22
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
You Are My SpringRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0