Series
Ratings
42
SKY CastleRated ★ 0.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
3%Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0