Movies
Ratings
403
ConclaveRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The FallRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
An AlgorithmRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
NovitiateRated ★ 4.0
LizzieRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Mosquita y MariRated ★ 3.0