Movies
Ratings
363
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Night of the WitnessRated ★ 3.0
RageRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.5
PersonaRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 3.0
CasablancaRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 1.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 1.0
DetachmentRated ★ 4.5
HimizuRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0