Movies
Ratings
109
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
3670Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
JaneRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5