Series
Ratings
226
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Tomo-chan Is a Girl!Rated ★ 3.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 3.5
AmachanRated ★ 5.0
Zootopia+Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5