Movies
Ratings
27
Man of SteelRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0